DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  W dniach 10-12 stycznia 2021 r. miała miejsce wizyta eksperta międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków i Miejsc Historycznych (ICOMOS), pana prof. dr. Jörg’a Haspel’a.

  Wizyta ta stanowiła element procedury oceny wniosku o wpis Stoczni Gdańskiej – miejsca narodzin „Solidarności” i symbolu upadku żelaznej kurtyny w Europie na Listę światowego dziedzictwa. Jej celem było rozpoznanie w terenie granic potencjalnego miejsca światowego dziedzictwa oraz ocena stanu zachowania i skuteczności jego ochrony.

  >

  Informujemy o rozpoczęciu edycji konkursu "Zabytek Zadbany" 2021.

  Konkurs „Zabytek Zadbany” ma na celu promocję właściwej opieki nad zabytkami – prowadzonych wzorowo prac badawczych, konserwatorskich, rewaloryzacyjnych i adaptacyjnych, a także systematycznych działań na rzecz właściwego utrzymania zabytków. Nadzór nad Konkursem w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego sprawuje Generalny Konserwator Zabytków.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>