13 i 14 maja zapraszamy na konferencję naukową „Podstawy teoretyczne ochrony zabytków – 60 lat Karty Weneckiej”
Powrót
konferencja naukowa IKOMOS
Data publikacji: 7 maja 2024

Zapraszamy na konferencję naukową „Podstawy teoretyczne ochrony zabytków – 60 lat Karty Weneckiej”, która odbędzie się w dniach od 13 do 14 maja w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Celem wydarzenia, organizowanego przez Polski Komitet Narodowy ICOMOS, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Zamek Królewski w Warszawie oraz NID, jest dyskusja o kluczowych problemach współczesnej teorii ochrony i konserwacji dziedzictwa.

Program konferencji publikujemy w kalendarzu >tutaj<.

Termin: 13 – 14 maja 2024 r.
Miejsce:  Pałac na Wyspie, Muzeum Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1, Warszawa
Forma konferencji: Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Warszawie, w języku polskim.

Udział w konferencji:

Obowiązuje rejestracja za pośrednictwem formularza elektronicznego lub zgłoszenia w formie tradycyjnej do pobrania na stronie http://icomos-poland.org/pl/.
Uczestnictwo w konferencji jest płatne: 100 zł od osoby prywatnej oraz 300 zł od przedstawiciela instytucji. Dane do przelewu zostaną przesłane wraz z potwierdzeniem rejestracji.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona – Organizatorzy zastrzegają sobie zamknięcie zapisów po wyczerpaniu limitu miejsc.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszym Facebooku.
O Karcie Weneckiej i Polskim Komitecie Narodowym ICOMOS przeczytasz >tutaj<.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Bożena Żelazowska, Generalny Konserwator Zabytków, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Konferencja dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji działań Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Skip to content