Ochrona zabytków archeologicznych 2023 – wyniki naboru
Powrót
MKiDN logo aktual strona
Data publikacji: 8 lutego 2023

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje w ramach programu rządowego „Ochrona zabytków archeologicznych 2023”. Celem programu jest ochrona dziedzictwa archeologicznego poprzez wspieranie kluczowych dla tego obszaru zadań, obejmujących rozpoznanie i dokumentację zasobów dziedzictwa archeologicznego oraz opracowanie i publikację wyników przeprowadzonych badań archeologicznych.

W przypadku jeśli złożony przez Państwa wniosek nie otrzymał dofinansowania, ale w toku oceny uzyskał co najmniej 50 pkt, przysługuje Państwu możliwość złożenia odwołania. Odwołania należy złożyć za pośrednictwem systemu EBOI. Wskazówki dotyczące złożenia odwołania poprzez system EBOI znajdują się w instrukcji Krok po kroku (krok 9).

Odwołania należy składać w terminie do dnia 18 lutego 2023 r. (do końca dnia). Jeżeli wniosek kwalifikuje się do odwołania, opcja jego złożenia będzie aktywna wyłącznie dla wniosku o numerze EBOI wskazanym w tabeli wyników.

Do poprawności złożenia odwołania nie są wymagane żadne dodatkowe czynności – wystarczy kliknąć przycisk odwołania w systemie EBOI. Dostępne przy składaniu odwołania pole uzasadnienia można wypełnić opcjonalnie. Brak uzasadnienia nie wpływa na poprawność odwołania oraz tryb jego rozpatrzenia.

Do pobrania:
Wyniki naboru Ochrona zabytków archeologicznych 2023 (plik PDF)
Wyniki naboru Ochrona zabytków archeologicznych 2023 (plik xls)

Informacja na stronie Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/kultura/ochrona-zabytkow-archeologicznych5

Skip to content