Poznaj 3 powody dla których warto obserwować profil @nid.pl na Instagramie!
Powrót
POPC Instagram aktualnosci
Data publikacji: 12 sierpnia 2022

Szukasz podróżniczych inspiracji i historycznych ciekawostek? Chcesz się sprawdzić w konkursach związanych z polskimi zabytkami i poznać społeczność, która podziela Twoje zainteresowania? A może po prostu chcesz być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami i dowiedzieć się, jak nawigować po stronie Zabytek.pl, gdzie znajdziesz między innymi efekty digitalizacji dokumentacji obiektów? Obserwuj instagramowy profil nid.pl!

Wejdź na https://www.instagram.com/nid.pl/ i przekonaj się, co czeka na obserwujących profil!

1. Pomysły na spędzanie wolnego czasu

Wybierz się na wycieczkę szlakiem historii, wydarzeń i konferencji. Na profilu Narodowego Instytutu Dziedzictwa na Instagramie czekają na Ciebie szlaki wycieczek śladami niezwykłych zabytków, znajdujących się w najróżniejszych częściach Polski. A jeżeli nie masz ochoty na zwiedzanie, na pewno przypadną Ci do gustu aktualności związane z wydarzeniami i konferencjami, organizowanymi przez NID.

2. Skarbnica wiedzy i okazja, żeby się sprawdzić

Tu poszerzysz horyzonty i przetestujesz swoją wiedzę na temat polskich skarbów historycznych, architektonicznych czy przyrodniczych. Dzięki ciekawym publikacjom dowiesz się więcej o polskim dziedzictwie: znajdziesz ciekawostki na temat polskich zabytków, dużo inspirujących zdjęć czy aktualności związane z podcastami NID. Śledząc profil nie umknie Ci też żadna konkursowa układanka – zawalcz z członkami społeczności o wyjątkowe nagrody.

3. Wirtualna podróż do innego wymiaru

Obserwując profil, będziesz na bieżąco z projektem digitalizacji, którego efekty możesz śledzić na stronie Zabytek.pl, np. przeglądając na niej modele 3D interesujących Cię obiektów. Dowiesz się, jak nawigować po portalu w kilku prostych krokach, np. aby dodać swoje wycieczki i opisy zabytków czy znaleźć interesujące Cię dokumenty i informacje.

A wszystko to w towarzystwie wyjątkowej społeczności – komentuj, dyskutuj i dziel się wiedzą! Jeżeli chcesz podwoić tę dawkę wyjątkowych treści, udaj się także na profil NID na Facebooku. Do zobaczenia na profilu @nid.pl: https://www.instagram.com/nid.pl/!

Skip to content