Aplikacja mobilna Europejskich Dni Dziedzictwa
Powrót
aplikacjaPOZIOM scaled
Data publikacji: 18 sierpnia 2021

Wrzesień nierozerwalnie związany jest z Europejskimi Dniami Dziedzictwa – niezwykłym, międzynarodowym świętem zabytków, którego celem jest promocja dziedzictwa Starego Kontynentu. Tegorocznym hasłem EDD są „Smaki dziedzictwa”, a zatem wydarzenia w ramach EDD skupią się na uwielbianych przez niemal wszystkich kulinariach – rodzinnych tradycjach, zapomnianych przepisach, lokalnych obyczajach, zabytkach związanych z przetwórstwem i produkcją żywności.

Narodowy Instytut Dziedzictwa stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, w tym również pokoleniom wychowanym w świecie technologii. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą aplikacją mobilną EDD dostępną w sklepie Google Play. Aplikacja obejmuje wszystkie inicjatywy w ramach tegorocznej edycji EDD – „Smaki dziedzictwa”. Dzięki intuicyjnej przeglądarce (wyszukującej interesujące słowa, rodzaje wydarzeń, miasta, województwa), opcji wybrania wydarzeń polecanych lub tych w najbliższej okolicy – odkrywanie dziedzictwa i związanych z nim wydarzeń stanie się niezwykle szybkie i proste.

Mamy nadzieję, że aplikacja stanie się kolejnym skutecznym narzędziem do popularyzowania Europejskich Dni Dziedzictwa i tym samym zachęci szerokie grono odbiorców do uczestnictwa w niezwykłym święcie zabytków.

Zachęcamy do włączenia się we wspólne obchody !

Zapraszamy na stronę: https://edd.nid.pl/aplikacja/ !

Skip to content