DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

  DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

   DLA SPECJALISTÓW

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

     DZIEDZICTWO
     KULTUROWE W REGIONACH

     mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
      
      
      
     Program Liderzy PAFW
     2019.03.08

     Program Liderzy PAFW

     Celem programu, realizowanego przez Fundację Szkoła Liderów, jest wsparcie rozwoju umiejętności i kwalifikacji osób podejmujących działania na rzecz swoich społeczności, głównie poprzez wykorzystanie metody tutoringu, polegającej na stałej współpracy lokalnego lidera z doświadczonym tutorem.

     Program zakłada m.in. 12 miesięcy pracy z tutorem – osobą, która będzie opiekunem i doradcą. Tutor raz w miesiącu przyjedzie do uczestnika programu na spotkanie. Pomoże określić potrzeby lidera oraz pomoże w opracowaniu planu rozwoju.

     W ramach programu odbędą się cztery zjazdy szkoleniowe, podczas których uczestnicy będą uczyć się jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog. Będą również brać udział w debatach, symulacjach, grach, spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi.

     Do programu zapraszamy osoby:
     •    z min. trzyletnim doświadczeniem w działalności społecznej, zarówno w organizacjach pozarządowych, samorządzie, instytucjach lokalnych, biznesie, jak i grupach nieformalnych;
     •    z doświadczeniem w przewodzeniu inicjatywom, angażowaniu innych do działania;
     •    wprowadzają znaczącą zmianę dla lokalnego środowiska;
     •    Program skierowany jest przede wszystkim do osób, które miały okazję zrealizować przynajmniej jeden projekt w ramach  programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

     Dzięki Programowi:
     • Spojrzysz w nowy sposób na swoje działania – wyznaczysz cele i zobaczysz je w szerszej perspektywie, stworzysz przekonującą wizję
     • Wzmocnisz kompetencje, które pozwolą Ci skuteczniej działać – takie jak wystąpienia publiczne, delegowanie obowiązków, dawanie informacji zwrotnej, nauczysz się angażować innych, dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany
     • Lepiej poznasz siebie, koncentrując się przez rok na pracy nad swoim rozwojem rozpoznasz swoje możliwości i swój potencjał
     • Spotkasz grupę wyjątkowych, aktywnych osób z organizacji pozarządowych, samorządu, biznesu.

     Aby się zarejestrować, kliknij TUTAJ

     Przykładowe osoby, które brały udział w kursie związane z tematyką kultury/dziedzictwa:

     Tagi wyszukiwania: #zabytki #kultura #dziedzictwo

     https://liderzy.pl/blog/grazyna-kapaon-mieszkamy-w-niezwykym-miejscu/
     https://publicystyka.ngo.pl/liderzy-pafw-grazyna-kapaon-mieszkamy-w-niezwyklym-miejscu
     https://liderzy.pl/users/gabriela-bilkiewicz/
     https://liderzy.pl/users/jolanta-pecio/
     https://liderzy.pl/users/karolina-smolenska/
     https://liderzy.pl/users/alina-debowska/
     https://liderzy.pl/users/ewa-brya/
     https://liderzy.pl/users/krzysztof-korzen/