DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

      DLA SPECJALISTÓW

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

        << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

          DZIEDZICTWO
          KULTUROWE W REGIONACH

          mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
           
           
           
          Zabytkomania 2018. Ogłaszamy nominacje!
          2018.12.03

          Zabytkomania 2018. Ogłaszamy nominacje!

          30 listopada br. odbyło się posiedzenie członków jury IV edycji konkursu filmowego "Zabytkomania". W każdej grupie nominowano po pięć prac konkursowych. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 7 grudnia br. podczas uroczystej gali podsumowującej 26. edycję Europejskich Dni Dziedzictwa.    

          Poniżej przestawiamy nominowane filmy*:

          Grupa I Młodzież

          1. Kalina Gawrysiak  za film "Choć przez moment"
          2. Julia Wandas i Klaudia Potaczała za film "Niepodległa na pysznickiej ziemi"
          3. Aleksandra Szymankiewicz, Nikola Woroniec, Aleksander Jabłoński, Aleksander Sypniewski za film "Jakby to było …"
          4. Julia Czurko, Antonina Witczak, Zuzanna Kalińska oraz Jagoda Szejnfeld za film "Nieuległe serce"
          5. Marcelin Tutka i Paweł Michalski za film "Jarosławski hołd"


          Grupa II Amatorzy

          1. Anna Przytocka za film "Ocalić od zapomnienia"
          2. Tomasz Wiśniewski za film "Mało znana płyta Nieznanego Żołnierza"
          3. Joanna Wróblewska za film "Pamiętasz tę nutę..."
          4. Kinga Zięba za film "Kocham Cię Polsko!"
          5. Maciej Sławuski za film "Opus Polonus"


          Grupa III Profesjonaliści

          1. Kajetan Pieczyński za film "Nasza buda"
          2. Tobiasz Bułynko i Klara Bułynko za film "Rzeźbiarz zapomniany"
          3. Dominik May za film "Manugi z bukówca górnego"
          4. Krystyna Okulewicz-Rabij, Milan Rabij oraz Aleksander Rabij za film "Kilka Kadrów o Wolności"
          5. Tomasz Bylina za film "Moje miasto"

          * Kolejność przypadkowa