DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

INFORMACJE OGÓLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

    DLA WŁAŚCICIELI I ZARZĄDCÓW

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

      DLA SPECJALISTÓW

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

        << < KALENDARIUM / 2012 / KWI > >>

          DZIEDZICTWO
          KULTUROWE W REGIONACH

          mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
           
           
           
          Ogłoszenie nominacji w konkursie Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Poznany”
          2017.10.31

          Ogłoszenie nominacji w konkursie Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Poznany”

          Projekty oceniało jury w następującym składzie:

          •    Iwona Solisz – wieloletni Opolski Konserwator Zabytków
          •    Hubert Mącik – Miejski Konserwator Zabytków w Lublinie
          •    Anna Czyżewska – prezes Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna, etnografka, animatorka społeczna i kulturalna
          •    Jan Mencwel  – kulturoznawca, pracownik Fundacji Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”
          •    Karol Mazur – kierownik Działu Edukacji Muzeum Powstania Warszawskiego
          •    Filip Spek – Stowarzyszenie „Miasto Jest Nasze”
          •    Beata Bauer – kierownik Działu Kształcenia i Wydawnictw Narodowego Instytutu Dziedzictwa Narodowego Instytutu Dziedzictwa

          W poszczególnych kategoriach nominowane zostały projekty:

          •    W kategorii: Prelekcje, wykłady, warsztaty

          Maria Markiewicz za projekt: Dom otwarty – remont otwarty
          Fundacja Pałac Bojadła za projekt: Edukacja seniorów z Gminy Bojadła w zakresie ochrony zabytków
          Marek Opitz za projekt: Dobre sąsiedztwo
          Towarzystwo Opieki nad Zabytkami - Oddział w Toruniu za projekt: Społeczny raport na temat stanu Twierdzy Toruń
          Fundacja MOKOTOWO za projekt: Szare Domy Festiwal Otwarty2016

          •    W kategorii: Aktywności plenerowe

          Cmentarz Ewangelicki w Mrągowie za projekt: Ządźborskie pola pamięci
          Stowarzyszenie Dolina Małej Panwi za projekt: Święto Mostu i Żeliwa w Ozimku – II edycja
          Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu za projekt: Obóz dzienny dla wolontariuszy pod hasłem "Zabytki przemyskiej nekropolii w obiektywie wolontariuszy"
          Stowarzyszenie PODGORZE.PL za projekt: XV Podgórskie Dni Otwartych Drzwi w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa
          Instytut Zdrowia i Hortiterapii - Zielony Promień & Społeczny Komitet Ratowania Cmentarza Ewangelickiego w Mrągowie za projekt: Ządźborskie pola pamięci

          •    W kategorii: Wystawy i projekty  multimedialne

          Fundacja Świętokrzyska – Góry Historii za projekt: Drzwi Świętego Wojciecha
          Michał Młotek za projekt: Internetowe Muzeum Iławy  - www.ilawasprzedlat.pl
          Gminny Ośrodek Kultury w Bierzwniku za projekt: Jesteśmy epizodami w życiu przedmiotów – wystawa i kino etnograficzne w zabytkowym spichlerzu
          Wspólnota Mieszkaniowa „Bankowiec” za projekt: Całoroczny program w 2016 r. zwiedzania Mini Muzeum dla zorganizowanych grup oraz warsztaty edukacyjne dla wszystkich

          Wszystkim Nominowanym serdecznie gratulujemy!

          Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 17 listopada 2017 r. podczas uroczystej Gali w Opolu.