DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  Ogólnopolski konkurs architektoniczny "Twój dom – dialog z tradycją" startuje dla obszaru województwa podlaskiego

  Narodowy Instytut Dziedzictwa ogłasza konkurs architektoniczny „Twój dom – dialog z tradycją”. Organizatorem Wykonawczym jest Stowarzyszenie Architektów Polskich – Oddział w Białymstoku. Do współpracy zaproszono Fundację Ochrony Zabytków „Na Rubieży” w Białymstoku oraz Podlaskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. W konkursie przewidziano dwie kategorie – dla profesjonalistów oraz dla studentów. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski, pula nagród wynosi 70 tys. złotych, a projekty można składać do 25 listopada 2021 r.

  >

  Patronat NID: Publikacja „Badania w sektorze kultury. Przyszłość i zmiana”

  Jakie perspektywy rysują się przed praktykami, teoretykami i odbiorcami kultury w obliczu pandemii COVID-19? Na to i inne pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Badania w sektorze kultury”, organizowanej po raz drugi przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy Instytutu Badań Organizacji Kultury – IBOK. Publikacja pokonferencyjna, której patronuje Narodowy Instytut Dziedzictwa, stanowi syntezę rozważań podejmowanych podczas konferencji.

  >

  << <
  6 7 8 9 10
  > >>