DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  STOCZNIA GDAŃSKA - I Spotkanie Interesariuszy Planu Zarządzania

  W 14 lipca na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej przy ul. Elektryków odbyło się I Spotkanie Interesariuszy Planu Zarządzania Stoczni Gdańskiej zorganizowane przez Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz Urząd Miejski w Gdańsku w ramach współpracy związanej z ubieganiem się o wpis Stoczni Gdańskiej – miejsca narodzin Solidarności i upadku żelaznej kurtyny w Europie na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  >

  Małopolskie Targi Książki – „Dziedzictwo zapisane lokalnie”. Zapraszamy autorki i autorów do zgłaszania swoich publikacji!

  Celem wydarzenia jest przybliżenie szerokiej publiczności ostatnich (opublikowanych w latach 2015-2020) małopolskich pozycji wydawniczych, których tematyką jest szeroko pojęte dziedzictwo widziane z perspektywy lokalnej: zapisane z inicjatywy i przez przedstawicieli społeczności lokalnych – bezpośrednich depozytariuszy dziedzictwa. Małopolskie Targi Książki będą jednym z głównych wydarzeń tegorocznej ogólnopolskiej inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa 2020.

  >

  << <
  5 6 7 8 9
  > >>