DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  Patronat NID: ogólnopolska konferencja na Uniwersytecie Opolskim pt. „Dziedzictwo kulinarne Śląska w nowych kontekstach interpretacyjnych

  2 i 3 marca na Uniwersytecie Opolskim odbędzie się kolejna ogólnopolska śląskoznawcza konferencja naukowa pt. „Dziedzictwo kulinarne Śląska w nowych kontekstach interpretacyjnych”. Jej organizatorami są Katedra Nauk o Kulturze i Religii oraz Katedra Języka Polskiego w Instytucie Językoznawstwa Uniwersytetu Opolskiego. Narodowy Instytut Dziedzictwa objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem.

  >

  Patronat NID: wernisaż wystawy towarzyszącej wydaniu książki "PAOJ | Przewodnik Architektoniczny Osiedla Jazdów".

  Wernisaż wraz z prezentacją publikacji "PAOJ | Przewodnik Architektoniczny Osiedla Jazdów" odbędzie się 24.02.2020, o godz. 18:30 w Otwartej Pracowni, ul. Jazdów 3/6 w Warszawie. Autorami przewodnika i wystawy są członkowie Stowarzyszenia Akademickiego Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Narodowy Instytut Dziedzictwa objął tę publikację swoim patronatem.

  >

  << <
  4 5 6 7 8
  > >>