DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  „Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu”

  W dniach 6 i 7 września 2018 roku, na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego miała miejsce konferencja naukowa pt. „Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu”, której patronatu udzieliła prof. IH PAN dr hab. Magdalena Gawin Generalny Konserwator Zabytków, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  >

  Akademia Dziedzictwa – jedyne takie studia w Polsce!

  Ponad 300 godzin lekcyjnych wykładów, warsztatów i wyjazdów seminaryjnych. Zajęcia z ekspertami z zakresu sztuki, ekonomii, prawa i zarządzania. 60 punktów ECTS. Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Akademia Dziedzictwa zaprasza studentów!

  >

  Rozpoczęły się Europejskie Dni Dziedzictwa 2018!

  8. września br. w Oleśnie na Opolszczyźnie rozpoczęły się 26. Europejskie Dni Dziedzictwa. W tym roku motywem przewodnim największego święta zabytków jest „Niepodległa dla wszystkich” – motto ściśle powiązane z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

  >

  Międzynarodowa Podyplomowa Letnia Szkoła „Akademia Nieświeska”

  W dniach od 19 sierpnia do 2 września br. odbyła się w Polsce, w formie objazdu studialnego w Warszawie, Przemyślu i w Krakowie współorganizowana wspólnie przez Narodowy Instytut Dziedzictwa i Białoruski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki w Mińsku, druga część XXIII Kursu Międzynarodowej Podyplomowej Letniej Szkoły „Akademia Nieświeska” pt. „Ochrona, konserwacja i zasady użytkowania zabytków architektury sakralnej”.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>