DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>
  AKTUALNOŚCI

  Smaki dziedzictwa według Roberta Makłowicza

  Tegoroczna edycja Europejskich Dni Dziedzictwa odbędzie się pod hasłem „Smaki Dziedzictwa” i obfitować będzie w wydarzenia upowszechniające wiedzę o tradycjach kulinarnych, które są niezbywalnym elementem naszej historii i kultury – regionalnych potrawach, dawnych smakach, obyczajach kultywowanych przez kolejne pokolenia oraz zabytkach przetwórstwa spożywczego i dziedzictwa kulinarnego.

  >

  Patronat NID: VII Konferencja Naukowa z cyklu "Prawne formy ochrony zabytków i opieki nad zabytkami" – „Metody oraz formy ochrony dziedzictwa kulturowego, zabytków i zieleni” 5-6 maja 2021 r.

  Narodowy Instytut Dziedzictwa objął patronat nad siódmą edycją Konferencji Naukowej z cyklu „Prawne formy ochrony zabytków i opieki nad zabytkami”, która w tym roku nosi tytuł „Metody oraz formy ochrony dziedzictwa kulturowego, zabytków i zieleni”. Wydarzenie rozpoczyna się już jutro o godzinie 8:45 i potrwa dwa dni. Organizatorami wydarzenia są Koło Naukowe Prawnej Ochrony Dóbr Kultury Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stowarzyszenie – Instytut Prawa Ochrony Dziedzictwa.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>