DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Forum zarządców miejsc światowego dziedzictwa

  W dniach 30 czerwca – 6 lipca, w Krakowie, po raz pierwszy w historii Konwencji Światowego Dziedzictwa odbyło się Forum zarządców miejsc światowego dziedzictwa, będące wydarzeniem towarzyszącym 41. Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa w Polsce.

  >

  W Łodzi odbyło się 7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii

  30 maja 2017 roku w Łodzi odbyło się się już 7. Spotkanie Opiekunów Pomników Historii. Temat przewodni tegorocznej edycji – „Zabytki techniki – jak wykorzystać ich potencjał” miał skłonić do dyskusji nad wyzwaniami, jakie stoją przed zarządcami obiektów technicznych i inżynieryjnych w dobie wzmożonego zainteresowania architekturą industrialną zarówno wśród osób prywatnych, jak i wielu przedsiębiorców, a także nad zastosowaniem strategii edukacyjno-popularyzatorskiej z zachowaniem i poszanowaniem tych zabytków dla przyszłych pokoleń.

  >

  Znamy laureatów konkursu Zabytek Zadbany 2017!

  Kościół Najświętszej Marii Panny w zespole zamkowym w Malborku, Zespół pałacowo-parkowy w Dobrzycy, Skrzydło zamku książęcego, obecnie Centrum Konferencyjne ZAMEK w Szczecinku, Czworak - nazywany wytwórnią fajek - w Zborowskiem, Dworzec kolejowy Wieliczka Park oraz Kaplica Trójcy Świętej na zamku w Lublinie laureatami tegorocznego konkursu Zabytek Zadbany!

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>