DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Wizyta studialna słowackich konserwatorów zabytków w Małopolsce

  12 lipca 2019 r. w południowej części województwa małopolskiego odbyło się Wyjazdowe Seminarium Pracowników Słowackich Służb Konserwatorskich. Uczestnikami wydarzenia byli konserwatorzy z Preszowa, Koszyc, Bardejowa i Lewoczy. W organizacji tego przedsięwzięcia wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych z gmin Sękowa, Łużna, Rytro i miasta Starego Sącza oraz Proboszczowie z Sękowej i Szalowej, a całość, w ramach współpracy ze słowackimi służbami konserwatorskimi, koordynowali i prowadzili pracownicy OT NID w Krakowie.

  >

  ANTIKON 2019: Architektura ryglowa – wspólne dziedzictwo

  W dn. 16-18 września odbędzie się XIX polsko-niemiecka konferencja i podróż studyjna „Architektura ryglowa – wspólne dziedzictwo ANTIKON 2019”, w tym roku o podtytule "Regionalne typy budownictwa drewnianego – wyzwania konserwatorskie". Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

  >

  << <
  4 5 6 7 8
  > >>