DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Konferencja naukowa – Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu

  Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz Katedra Kryminalistyki Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w konferencji naukowej – Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu. Konferencja odbędzie się w terminie 6 i 7 września 2018 r. w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, w sali im. Witolda Świdy.

  >

  Szkoła dziedzictwa. ONA

  Czwarta edycja programu edukacyjnego „Szkoła Dziedzictwa” odbędzie się pod hasłem: ONA. Inspiracją do podjęcia tegorocznego tematu przewodniego są przypadająca w roku szkolnym 2018/2019 rocznica 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę a także ustanowienie roku 2018 przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Praw Kobiet.

  >

  Remont wiaduktu w Parku Mużakowskim

  Rozpoczął się remont konserwatorski Wiaduktu w Parku Mużakowskim. Zadanie jest głównym elementem projektu pn. „Park Mużakowski – ochrona, rozwój i promocja europejskiego dziedzictwa kultury” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020”.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>