DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”

  V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych” jest wspólnym przedsięwzięciem Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej w Hajnówce oraz Instytutu Kronenberga – Fundacji Przyszłości Obszarów Chronionych. Konferencja ma na celu wzmocnienie współpracy uczelni, jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych, instytucji ochrony przyrody i ochrony zabytków, instytucji eksperckich, przedsiębiorstw i samorządów.

  >

  „Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu”

  W dniach 6 i 7 września 2018 roku, na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego miała miejsce konferencja naukowa pt. „Zwalczanie przestępczości przeciwko dziedzictwu kulturowemu”, której patronatu udzieliła prof. IH PAN dr hab. Magdalena Gawin Generalny Konserwator Zabytków, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  >

  Akademia Dziedzictwa – jedyne takie studia w Polsce!

  Ponad 300 godzin lekcyjnych wykładów, warsztatów i wyjazdów seminaryjnych. Zajęcia z ekspertami z zakresu sztuki, ekonomii, prawa i zarządzania. 60 punktów ECTS. Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Akademia Dziedzictwa zaprasza studentów!

  >

  Międzynarodowa Podyplomowa Letnia Szkoła „Akademia Nieświeska”

  W dniach od 19 sierpnia do 2 września br. odbyła się w Polsce, w formie objazdu studialnego w Warszawie, Przemyślu i w Krakowie współorganizowana wspólnie przez Narodowy Instytut Dziedzictwa i Białoruski Państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki w Mińsku, druga część XXIII Kursu Międzynarodowej Podyplomowej Letniej Szkoły „Akademia Nieświeska” pt. „Ochrona, konserwacja i zasady użytkowania zabytków architektury sakralnej”.

  >

  << <
  2 3 4 5 6
  > >>