DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>
  AKTUALNOŚCI

  Życzenia świąteczne

  Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia staną się dla Was źródłem miłości, wiary i nadziei, a nadchodzący Nowy Rok niech obfituje w zdrowie i pomyślność.

  >

  „Samorząd dla Dziedzictwa” wyniki konkursu!

  „Samorząd dla Dziedzictwa” to konkurs nagradzający gminy za modelowe opracowywanie i wdrażanie gminnego programu opieki nad zabytkami. Jego głównym celem jest motywowanie samorządów do opracowywania i wdrażania obowiązkowych dla gmin, w ramach ustawy o Ochronie Zabytków i Opiece nad Zabytkami z dnia 23 lipca 2003 r., programów opieki nad zabytkami oraz promocję dobrych praktyk w tym zakresie.

  >

  Zmarł Antoni Oleksicki

  Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pana Antoniego Oleksickiego, konserwatora zabytków, historyka, byłego pracownika Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Białymstoku (obecnie Pracownia Terenowa NID w Białymstoku).

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>