DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Patronat NID: Konferencja " Badania w sektorze kultury"

  W dniach 19-20 listopada 2020 odbędzie się druga edycja konferencji z cyklu „Badania w sektorze kultury”, organizowana przez Zakład Zarządzania Kulturą Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Instytutem Badań Organizacji Kultury – IBOK. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej. Narodowy instytut Kultury objął patronat nad tą konferencją.

  >

  Wystawa „1920. Malarstwo. Fotografia”

  18 sierpnia Muzeum Mazowieckie w Płocku zaprasza na wystawę o roku 1920, na której zaprezentuje m.in. „Cud nad Wisłą” Jerzego Kossaka, płótno opowiadające o jednym z najważniejszych zwycięstw polskiego oręża. Narodowy Instytut Dziedzictwa objął patronat nad wystawą i towarzyszącymi jej wydarzeniami.

  >

  Patronat NID: projekt „Miniatura i ArchiTEKTURA”

  W Karsku (woj. zachodniopomorskie) trwa realizacja edukacyjnego projektu pt. „Miniatura i ArchiTEKTURA”. Projekt jest skierowany do dzieci i młodzieży. Jego celem jest promowanie wśród najmłodszych mieszkańców gminy lokalnej historii i dziedzictwa kulturowego. Narodowy Instytut Dziedzictwa sprawuje patronat nad tym przedsięwzięciem.

  >

  Obchody stulecia BITWY WARSZAWSKIEJ

  Sto lat temu miała miejsce jedna z najważniejszych zwycięskich bitew polskiego oręża, która zdecydowała nie tylko o przyszłości odrodzonej Polski, lecz także o przyszłości Europy. Nawiązując do obchodów stulecia bitwy, Biuro Programu "Niepodległa" przygotowało akcję utrwalania i udostępniania wszystkich śladów tego historycznego wydarzenia.

  >

  << <
  7 8 9 10 11
  > >>