DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Święto niematerialnego dziedzictwa kulturowego

  Wycinkarstwo kurpiowskie, bziuki czy puckie szkutnictwo - już jutro 19 października o 17.00 odbędzie się Gala wręczenia decyzji Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu o wpisie na Krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego oraz do Krajowego rejestru dobrych praktyk na rzecz ochrony niematerialnego dziedzictwa kulturowego. W tym roku święto dziedzictwa niematerialnego otworzy VII Kongres Kultury Regionów w Nowym Sączu. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na żywo w Internecie.

  >

  Konferencja „Interpretacja dla ochrony dziedzictwa. Wartości” Poznań/online, 21-22.10.2021 roku

  Poznańskie Centrum Dziedzictwa we współpracy z Narodowym Centrum Dziedzictwa zapraszają do udziału w konferencji „Interpretacja dla ochrony dziedzictwa. Wartości”. Konferencja to spotkanie profesjonalistów z różnych dziedzin, naukowców i praktyków, którzy zaprezentują swoje refleksje na temat problematyki wartości w ochronie i interpretacji dziedzictwa. Przedstawiciele Narodowego Instytutu Dziedzictwa 22 października poprowadzą panel „Co Polacy sądzą o dziedzictwie”.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>