DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Specjalista ds. rozliczeń projektów - Narodowy Instytut Dziedzictwa poszukuje pracownika

  W związku z realizacją Projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych dóbr kultury - zabytków oraz grobów i cmentarzy wojennych” (nr: POPC.02.03.02-00-0017/18) współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Dziedzictwa ogłasza rekrutację na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń projektów finansowanych z udziałem funduszy unijnych.

  >

  Święto Parku Mużakowskiego

  Park Mużakowski* w Łęknicy (woj. lubuskie) po raz kolejny zaprasza na swoje święto, które w tym roku odbędzie się 25 maja w godz. 12.00-19.00. Wydarzenia będą odbywały się zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie Parku.

  >

  Podsumowanie konferencji w Przemyślu

  8 maja 2019 r. Generalny Konserwator Zabytków, Wojewoda Podkarpacki oraz Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Przemyślu, przy merytorycznym wsparciu Narodowego Instytutu Dziedzictwa, zorganizowali w Przemyślu konferencję poświęconą parkom kulturowym i gospodarowaniu przestrzenią publiczną z poszanowaniem kulturowego krajobrazu regionu. Konferencja była częścią kampanii „Krajobraz mojego miasta”.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>