DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Za nami Gala "Kocham zabytki. 100-lecie służb konserwatorskich w Polsce"

  23 listopada 2018 r. w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyła się ceremonia z udziałem prof. Piotra Glińskiego, Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i prof. Magdaleny Gawin, Generalnego Konserwatora Zabytków, Podsekretarz Stanu w MKiDN, podczas której wręczono medale i odznaki osobom, które w sposób szczególny swoją postawą i wieloletnim zaangażowaniem przysłużyły się ochronie i zachowaniu dla przyszłych pokoleń narodowego dziedzictwa kulturowego.

  >

  "Działaj i miej nadzieję. Stulecie państwowych służb konserwatorskich w Polsce 1918-2018"

  Sto lat temu Polacy dokonali rzeczy niezwykłej. Po 123 latach niewoli nie tylko odzyskali niepodległość, lecz także od fundamentów zbudowali Rzeczpospolitą Polską. Jedną z cegiełek tworzących gmach państwa były służby konserwatorskie. Z tej okazji Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków we współpracy z Narodowym Instytutem Dziedzictwa wydało książkę pt. "Działaj i miej nadzieję. Stulecie państwowych służb konserwatorskich w Polsce 1918-2018".

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>