DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Konferencja w ramach kampanii Krajobraz mojego miasta w Zakopanem

  22 listopada w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem odbyła się konferencja dla przedstawicieli lokalnych samorządów, przygotowana przez Narodowy Instytut Dziedzictwa, Urząd Miasta Zakopane oraz Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków. Konferencja poświęcona była gospodarowaniu przestrzenią publiczną z poszanowaniem kulturowego krajobrazu regionu oraz konieczności ochrony regionalnej, zabytkowej architektury drewnianej. Konferencja jest częścią kampanii „Krajobraz mojego miasta”.

  >

  Zabytki kręcą

  Tytuł warsztatów ma nawiązywać do pozostałych części programu realizowanego przez NID i PISF, których głównym elementem ma być nakręcenie przez uczniów filmów dotyczących dziedzictwa kulturowego. Głównym celem warsztatów jest wzbudzenie wśród uczniów zainteresowania oraz kreatywnego podejścia względem zabytków i ogólnie dziedzictwa kulturowego oraz uświadomienie im ich wielowymiarowej wartości.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>