DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Muzea kościelne wobec nowych wyzwań – międzynarodowa konferencja w Mszczonowie

  W ramach współpracy muzeów państwowych i kościelnych, w dniach 18-20 października 2017 r. w Mszczonowie odbędzie się międzynarodowa konferencja, której celem jest umożliwienie wymiany poglądów, dyskusji nad wspólnymi zadaniami i projektami muzealnymi, a także integracji i współpracy osób pracujących w tej branży. Konferencję przygotowuje NIMOZ we współpracy z Radą ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Konferencji Episkopatu Polski, przy wsparciu MKiDN.

  >

  3. spotkanie europejskich stowarzyszeń miejsc światowego dziedzictwa

  W dniach 5-6 października 2017 r. w Lubece, Niemcy, odbyło się 3. spotkanie przedstawicieli europejskich stowarzyszeń skupiających zarządców miejsc światowego dziedzictwa. Spotkanie zostało zorganizowane przez niemieckie stowarzyszenie miejsc światowego dziedzictwa, niemiecki komitet narodowy ds. UNESCO oraz Lübeck & Travemünde Marketing GmbH, pod tytułem “Sharing World Heritage”.

  >

  << <
  2 3 4 5 6
  > >>