DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Konkurs Heritage in Changing Environments

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wraz z Narodowym Instytutem Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów ogłaszają konkurs na dofinasowanie międzynarodowych projektów badawczych w zakresie rozwoju badań nad dziedzictwem w zmieniających się środowiskach w ramach Inicjatywy Wspólnego Planowania „Dziedzictwo kulturowe a zmiana globalna” (Joint Programming Initiative Cultural Heritage and Global Change – JPICH).

  >

  Podsumowanie inauguracji 25. Europejskich Dni Dziedzictwa w Bramie Poznania

  9 września 2017 r. w Bramie Poznania odbyła się uroczysta inauguracja jubileuszowej, 25. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa, które odbywają się pod hasłem „krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. Tegoroczny motyw przewodni EDD jest nawiązaniem do kampanii społecznej „Krajobraz mojego miasta” prowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowy Instytut Dziedzictwa.

  >

  Szkoła dziedzictwa. Działaj!

  „Szkoła Dziedzictwa” to coroczny program edukacyjny dla nauczycieli/-ek i uczniów/-ennic, którego głównym celem jest popularyzacja edukacji na rzecz dziedzictwa przy wykorzystaniu innowacyjnych metod dydaktycznych.

  >

  Konferencja „Światło w architekturze i przestrzeniach publicznych - o świadomym kreowaniu wizerunku miasta”

  29 września 2017 r. w Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15 w Łodzi, odbędzie się konferencja naukowa z cyklu „Światło i kolor w architekturze i przestrzeniach publicznych – o świadomy kreowaniu wizerunku miasta”, organizowana przez Fundację Lux Pro Monumentis, jako wydarzenie towarzyszące VII edycji Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festiwal.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>