DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  PorozmawiajMy o dziedzictwie!

  Oddział Terenowy Narodowego Instytutu Dziedzictwa w Kielcach rozpoczyna nabór zgłoszeń do programu „PorozmawiajMy o dziedzictwie!”. To cykl lekcji o dziedzictwie kulturowym, który skierowany jest do młodzieży szkolnej (klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe).

  >

  Wyjaśnienie do artykułu Gazety Wyborczej Trójmiasto

  W nazwiązaniu do artykułu „Wielka transakcja na Młodym Mieście i nowy sąsiad ECS. Wiemy, co tam zbuduje [TYLKO U NAS]” chcieliśmy podkreślić, że Narodowy Instytut Dziedzictwa wspólnie z Pomorskim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków podejmuje próbę wypracowania wspólnie z właścicielami i inwestorami rozwiązania, które będzie jednocześnie szanowało wartości Stoczni Gdańskiej - miejsca narodzin „Solidarności” i symbolu upadku komunizmu w Europie środkowo-wschodniej jak również pozwoli na dalszy rozwój Gdańska.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>