DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  O lokalnym dziedzictwie kulturowym dowiesz się z sieci

  Narodowy Instytut Dziedzictwa podsumował 5. edycję programu dotacyjnego „Wspólnie dla Dziedzictwa” angażującego lokalną społeczność i organizacje pozarządowe w ochronę i opiekę nad dziedzictwem kulturowym. W 2020 roku padł rekord – w naborze wzięło udział aż 215 projektów! Dofinansowanie otrzymały 23 najciekawsze inicjatywy, z których efektów można korzystać online.

  >

  Jeszcze do 26 lutego trwa nabór gmin do programu wsparcia Narodowego Instytutu Dziedzictwa „Wzorcowa rewitalizacja”

  Do końca tygodnia potrwa nabór gmin chcących wziąć udział w programie wsparcia Narodowego Instytutu Dziedzictwa „Wzorcowa Rewitalizacja”. Program kierowany jest do gmin chcących wykorzystać potencjał dziedzictwa kulturowego w procesach rewitalizacyjnych, które przystępują do sporządzania, sporządzają, wdrażają lub aktualizują Gminny Program Rewitalizacji.

  >

  Patronat NID: „Projekt: Dąbrowscy”

  Projekt zakłada długofalowe i wielokierunkowe działania mające na celu ocalenie historii i dorobku artystycznego rodziny Dąbrowskich – żołyńskich rzeźbiarzy specjalizujących się w sztuce sakralnej. Narodowy Instytut Dziedzictwa sprawuje patronat nad tym przedsięwzięciem.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>