DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Rekomendacja Warszawska w sprawie odbudowy i rekonstrukcji dziedzictwa kulturowego w wersji drukowanej

  Ukazała się drukiem Rekomendacja Warszawska w sprawie odbudowy i rekonstrukcji dziedzictwa kulturowego, będąca rezultatem pracy grona międzynarodowych ekspertów uczestniczących w konferencji „The challenges of World Heritage recovery. International conference on reconstruction”, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie w dniach 6-8 maja 2018 r.

  >

  V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych”

  V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych” jest wspólnym przedsięwzięciem Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej w Hajnówce oraz Instytutu Kronenberga – Fundacji Przyszłości Obszarów Chronionych. Konferencja ma na celu wzmocnienie współpracy uczelni, jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych, instytucji ochrony przyrody i ochrony zabytków, instytucji eksperckich, przedsiębiorstw i samorządów.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>