DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
             
               
  AKTUALNOŚCI

  Polska gospodarzem 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa

  Porozumienie z UNESCO w sprawie organizacji przez Polskę 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa podpisał 19 kwietnia br. w Paryżu – w imieniu rządu Rzeczypospolitej Polskiej – Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Prof. Piotr Gliński. Sygnatariuszem umowy ze strony ONZ była Dyrektor Generalna UNESCO Irina Bokova. 20 kwietnia br. w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele organizatorów omówili szczegóły organizacyjne.

  >

  Znamy laureatów konkursu Zabytek Zadbany 2017!

  Kościół Najświętszej Marii Panny w zespole zamkowym w Malborku, Zespół pałacowo-parkowy w Dobrzycy, Skrzydło zamku książęcego, obecnie Centrum Konferencyjne ZAMEK w Szczecinku, Czworak - nazywany wytwórnią fajek - w Zborowskiem, Dworzec kolejowy Wieliczka Park oraz Kaplica Trójcy Świętej na zamku w Lublinie laureatami tegorocznego konkursu Zabytek Zadbany!

  >

  Konferencja prasowa w Bydgoszczy / Krajobraz mojego miasta

  19 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się premiera filmu „Krajobraz mojego miasta”. Premierę filmu poprzedzi konferencja prasowa, która odbędzie się 19 kwietnia o godz. 11.30. Wezmą w niej udział: prof. Magdalena Gawin – Podsekretarz Stanu MKiDN, Generalny Konserwator Zabytków, prof. Małgorzata Rozbicka – Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Rafał Bruski – Prezydent Miasta Bydgoszcz oraz Mikołaj Bogdanowicz – Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

  >

  << <
  1 2 3 4 5
  > >>