DANE KONTAKTOWE
DANE TELEADRESOWE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przetrzymywanie moich danych osobowych niezbędnych do korzystania z materiałów serwisu przez NID zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

PRZYPOMNIJ HASŁO

<< < KALENDARIUM / 2012 / MAJ > >>

  DZIEDZICTWO
  KULTUROWE W REGIONACH

  mapa WYBIERZ WOJEWÓDZTWO
   
   
   
  AKTUALNOŚCI

  Wystawa Zabytkowe rezydencje w krajobrazie przygranicznych regionów Polski i Niemiec

  W dniu 16 maja w na dziedzińcu gmachu Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odbyło się otwarcie opracowanej przez Narodowy Instytut Dziedzictwa wystawy "Zabytkowe rezydencje w krajobrazie przygranicznych regionów Polski i Niemiec". Otwarcia wystawy dokonał Wojewoda Dolnośląski Pan Paweł Hreniak wraz Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków Panią Barbarą Nowak-Obelindą oraz Zastępcą Dyrektora NID Panem Mariuszem Czubą.

  >

  Ruszyła kolejna edycja konkursu EDEN

  EDEN to projekt promujący mało znane destynacje turystyczne o niepowtarzalnym charakterze, które łączą potrzeby środowiska, lokalnych społeczności i turystów, rozwijając jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny. Tematy przewodnie kolejnych edycji Konkursu oraz podstawowe kryteria są ustalane przez Komisję Europejską. Tegoroczny temat to: Turystyka kulturowa. W związku z tym aplikujący w tym roku o tytuł „Najlepszej Europejskiej Destynacji EDEN", będą musieli udowodnić, że swoją ofertę turystyczną opierają na lokalnych walorach dziedzictwa kulturowego.

  >

  << <
  3 4 5 6 7
  > >>